Posezónná akcia !

Klimatizácia vrátane montáže a materiálu už od 595 €.

Daikin, Tepelné čerpadlá, trebišov, Košice, Michalovce

Tepelné čerpadlá

Hľadáte riešenie vykurovania, prípravy teplej pitnej vody a chladenia pre váš nový dom?

Objavte Daikin systémy tepelných čerpadiel vzduch-voda na vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody – trikrát účinnejšie ako systémy na fosílne palivá! Tepelné čerpadlo Daikin Altherma ponúka celkový komfort počas celého roku s okamžitým vykurovaním a prípravou teplej vody v každom období aj s možnosťou pridať chladenie.

 

Vytvorte si nízkoenergetický domov

 

Daikin Altherma ponúka vysoko energeticky účinné riešenia tepelných čerpadiel vzduch-voda na vykurovanie, prípravu teplej vody a dokonca aj chladenie, aby ste mohli:

  • maximalizovať energetickú účinnosť,

  • znížiť účty za palivá na minimum,

  • minimalizovať emisie CO2

  • využiť obnoviteľnú energiu vo svojom dome,

  • užiť si ekologickejší spôsob vykurovania domu.


 

Kombinujte s podlahovým vykurovaním, radiátormi alebo jednotkami fan-coil

Daikin Altherma ponúka vysoko účinné riešenia tepelných čerpadiel vzduch-voda typu split alebo monoblok, ktoré sú ideálne, ak máte podlahové vykurovanie, nízkoteplotné radiátory alebo jednotky fan-coil.


 

Pre optimálny komfort pridajte chladenie

Obidva modely Daikin Altherma split a monoblok je možné nakonfigurovať tak, aby poskytovali len vykurovanie alebo vykurovanie a chladenie a udržali tak počas celého roku vo vašom dome príjemný komfort.


 

Kompatibilný so solárnymi kolektormi

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma vzduch-voda typu split a monoblok je možné pripojiť k solárnym kolektorom a dosiahnuť tak ešte vyššie účinnosti. Solárne energia dopĺňa 60 % vašich energetických potrieb na prípravu teplej pitnej vody počas roka.


 

4 výhody pre nové nízkoteplotné tepelné čerpadlo Daikin Altherma

 

Daikin Tepelné čerpadlo, najúspornejšie kúrenie

ÚSPORA PREVÁDZKOVÝCH NÁKLADOV A UDRŽIAVANIE OPTIMÁLNEHO KOMFORTU

Pokročilá technológia systému Daikin Altherma ponúka veľké úspory nákladov aj komfortnú izbovú teplotu. Ako? Zosúladením výkonu s požiadavkami pomocou energeticky najúčinnejších komponentov a riadením výkonu s inteligentným ovládaním.

Daikin Klimatizácie, úsporne kúrenie a chladenie

DOKONALÉ RIEŠENIE PRE NOVÉ BUDOVY A NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Staviate nový dom? Zlepšujete energetickú účinnosť svojho terajšieho domu? Systém Daikin Altherma je ideálnym riešením. V jednom systéme, ktorý poskytuje maximálny komfort počas celého roka, nájdete vykurovanie, chladenie aj prípravu teplej pitnej vody.

Daikin aLtehrma montáže, servis, predaj

KOMPAKTNÉ RIEŠENIE S PRÍPRAVOU TEPLEJ PITNEJ VODY

Ak hľadáte riešenie typu všetko v jednom, Daikin Altherma má odpoveď. Samostatne stojaca vnútorná jednotka kombinuje vykurovanie a chladenie s prípravou teplej pitnej vody. Kompaktná jednotka zaberie malú plochu, ale ponúka veľké výhody.

Daikin klimatizácia, montáž, servis, predaj

INTUITÍVNE A SAMOVYSVETĽUJÚCE OVLÁDANIE

Systém Daikin Altherma obsahuje sofistikované úrovne ovládania s takými funkciami ako je pokročilé riadenie energie. Dokonca aj veľký panel s displejom je určený pre používateľa. Zistíte, že je zrozumiteľný a jednoduchý na obsluhu.